Zobrazených všetkých 5 výsledkov

So zdravou fľašou si vedome vyberiete fľašu na pitie, ktorá je pôsobivá z hľadiska kvalityfunkčnosti a dizajnu. Predstavuje hodnotu kombinovanú s estetikou – perfektný mix pravého a krásneho.

29.90

Nechajte sa inšpirovať farebnými kruhmi: živá, rafinovaná, hravá a nadčasová elegancia!

Zdravé fľaše

Zdravá fľaša HANAMI

29.90

Motív HANAMI od umelkyne Vereny Rempel. Pod heslom "ArttouchesDesign" vytvorila tri exkluzívne návrhy. V Nemecku je známa svojou sériou diel MIMESIS, ktorých motívy sa vytvárajú výlučne kombináciou fotografických obrazov umelcových rúk a prstov rôznymi gestami. Koncepčná umelkyňa z Würzburg-u v Nemecku vytvára zložité obrazy z jednotlivých scénických diel, ktoré sú digitálne kombinované do digitálneho vesmíru. Ruka je spracovaná v rôznych opakovaniach a zapracovaná do ornamentu. Autorka vytvára súlad medzi prírodou a technológiou, organickými a schematickými formami. Takto bol vytvorený dizajn HANAMI.

29.90

Obľúbený motív PURE HAPPINESS si teraz môžete vychutnať v žiarivej zlatej farbe. Takže či v zime, či na jeseň vám jasná zlatá pridá na dobrej nálade!

29.90

Malé tyrkysové bodky stúpajú, vzlietajú a samé sa uvoľňujú. V pravom zmysle slova môžete ostatným ukázať, aká zábava je piť a tak vystúpiť z radu...

29.90

Žilky listov dodávajú listu vodu a poskytujú mu stabilitu. A tak vám malé biele žilky listov na fľaši budú každý deň pripomínať, aby ste dostatočne pili a získali novú silu, energiu. Motív STRUCTURE OF LIFE vďaka hravému a pritom bielemu vzoru znázorňuje prirodzenosť a krásu