Ponuka pre vás

CHCEM  SA CÍTIŤ (e)FRESH

Mojim cieľom je ukázať vám cestu vašej zmeny životného štýlu, ktorá vás dovedie k trvalým výsledkom.

Pri dosiahnutí vášho cieľu vám pomôžem v nasledovných krokoch:

1. Meranie telesného zloženia na špeciálnom prístroji s vysvetlením (ZADARMO).

Tento bod by som nazvala aj úvodnou konzultáciou. Vysvetlím vám, čo jednotlivé namerané body znamenajú a ako prebieha spolupráca pri zdravom chudnutí.

Pokiaľ nie ste z okresu Nové Zámky, Komárno, Levice, Nitra či Bratislava, viete si potrebné body zmerať aj sami na základe mojich inštrukcií alebo vám poradím, kde sa viete vo vašom okolí dať zmerať.

2. Analýza vášho zdravotného stavu, doterajšieho jedálnička a stravovacích návykov.

Aby sme boli spolu úspešný, potrebujem sa o vás a vašich stravovacích návykoch čo najviac dozvedieť. Na základe týchto informácií vám viem vypracovať nutričný plán ušitý priamo na vás.

3. Poskytnutie nutričného plánu na mieru prispôsobený vašim chutiam, času a zdravotnému stavu.

Na základe vyššie uvedených informáciách o vás, vám pripravím nutričný plán na mieru, ktorý obsahuje vaše doterajšie chyby v stravovaní, základné princípy pri voľbe potravín, jedálniček na mesiac s receptami, pitný režim ako aj informácie k pohybovej aktivite. Jedálniček na mesiac si viete ľubovoľne kombinovať, čo znamená, že nemusíte v jeden deň konzumovať presne dané jedlo.

Zostavím vám jedálniček, ktorý je vhodný:

  • pri redukcii telesnej hmotnosti
  • udržaní telesnej hmotnosti
  • pre športovcov
  • ak trpíte histamínovou intoleranciou
  • pre diagnózy ako syndróm dráždivého čreva či fruktózová intolerancia
  • pre klientov s mykotickými diagnózami
  • pre vegetariánov či vegánov
  • pri prevencii onkologických ochorení

4. Mentoring a neustála motivácia dokiaľ budete potrebovať

„Všetko je v hlave.“

Toto je jeden z dôvodov, prečo by ste mali začať so mnou. Väčšina takzvaných výživových poradcov a trénerov rieši jedálniček resp. vám ponúkne jedálniček, ktorý často nie je nutrične vyvážený.

V najhoršom prípade vám ponúknu rôzne zázračné výživové doplnky na chudnutie. Z vysokoškolského vzdelania, osobnej skúsenosti a zo skúseností s prácou klientmi viem konštatovať, že všetko začína v hlave.

Preto budem pracovať s vami nie len na úrovni jedálnička ale s vami ako celkom. Po dosiahnutí vysnívanej váhy, ma môžete následne kedykoľvek zdarma kontaktovať.

 

VÝŽIVA DETÍ A ŽIEN POČAS TEHOTENSTVA A DOJČENIA

Ste v tom najkrajšom období života ale trápi vás, či robíte z výživového hľadiska to najlepšie pre vášho potomka a seba? Rada vám poradím aj v tejto oblasti alebo urobím prednášku v kruhu vašich priateliek, či materskom centre.