SO FRESH

Pretože radosť zo života sa nedá (umelo) vyrobiť

RINGANA si je istá: len kvalitné prísady, žiadne konzervačné látky. Toto je jej jedinečný koncept. Tohto sa nekompromisne drží. Ako aj pri kozmetických výrobkoch či výživových doplnkoch. Výsledkom je absolútna čerstvosť, ktorá je filozofiou spoločnosti.

Ringana

Od roku 1996

Na začiatku bolo presvedčenie priniesť na trh úplne nové kozmetické výrobky. Spolu s tímom kvalifikovaných odborníkov, ktorých podnietila iskra tohto nápadu, bola Andreasom Wilfingerom v roku 1996 založená spoločnosť RINGANA. Experimentovalo sa v malom laboratóriu v Hartberg-u, kde sa testovali rôzne receptúry pripravené kuchynským mixérom. Trvalo tri roky, kým sa dostavil výsledok a uviedli prvé produkty na trh. Tri roky poznačené tvrdou prácou, dobrou mierou idealizmu a mnohými novými poznatkami. Vyplatilo sa, pretože myšlienka bola korunovaná úspechom úplne nového smeru myslenia v starostlivosti o pleť: čerstvá kozmetika.

Vyrobené v Hartberg-u

Medzitým sa vymenil kuchynský mixér za moderné a špičkové laboratórium. Portfólio pre starostlivosť o pleť sa úspešne rozrástlo o radu výživových doplnkov. Základná myšlienka však zostala rovnaká. A vždy to tak aj bude.

Ringana products

6 dôvodov prečo RINGANA

Čisté prísady

Spoločnosť RINGANA sa drží priamej čiary: čisté prísady. Skutočný efekt. Pritom sa dôsledne kladie pozornosť na aktívne zložky s vysokou účinnosťou. Dôsledne sa zameriava na účinky prírody a pracuje len s prírodnými obnoviteľnými surovinami. V produktoch nenájdete žiadne umelé konzervačné látky alebo geneticky modifikované výrobky.

Skutočný účinok

Byť náročným a myslieť ekologicky, nie je samo o sebe ušľachtilým cieľom. Účinné zložky sa získavajú skrz špeciálne vyvinuté procesy, ktoré umožňujú optimálny výťažok živín bez poškodenia alebo straty sprievodných látok. To umožňuje získať spoločnosti najefektívnejšiu podstatu – tú z prírody.

Absolútna čerstvosť

Ringana know-how vychádza z moderných vedeckých  poznatkov ako aj z tradičného učenia o sile a vplyvu prírody. Kvintesencia je však rovnaká: žiadne konzervačné látky. To je dôvod, prečo majú výrobky dátum spotreby, na čo je firma náležite hrdá. Pretože to je dôvod absolútnej čerstvosti.

 

RINGANA pre vás ponúka testovacie balíčky. Zavolajte nám alebo napíšte cez kontaktný formulár: kontakt

ringana testovací balíček

Žiadne testovanie na zvieratách a vedomé balenie

Zachovanie zdrojov a ochrana životného prostredia sú hlavnými prioritami spoločnosti RINGANA. Koniec koncov, príroda je východiskom presvedčenia a práce spoločnosti. Vždy koná ekologicky a eticky: začína to nákupom surovín a pokračuje vo vegánskej výrobe bez testovania na zvieratách až po koncept návratnosti obalov.

Výskum a výroba

RINGANA zaručuje vysokú kvalitu a absolútnu čerstvosť. Spoločnosť si to môže dovoliť, pretože všetko sa deje na jednom mieste. Od vývoja až po prepravu. Týmto môže zabezpečiť prvotriedny servis s pridanou hodnotou pre zákazníka a dodať unikátne produkty priamo k dverám Vášho domu.

Certifikácie a ocenenia

RINGANA je právom hrdá na svoj tím a prácu. Spoločnosť je víťazom rakúskej Ceny za ochranu klímy a klimatických aliancií, čo zdôrazňuje jej úsilie v záležitostiach životného prostredia. Takisto vyhrala cenu European Business Award 2016/2017. Okrem toho je spoločnosť certifikovaná podľa ISO 22716: 2007 (GMP kozmetika).

Ak vás RINGANA zaujala – napíšte nám cez kontakt.

Pozrite si krátky infofilm o RINGANA plný inšpirácií: