Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 25

S efresh zdravá fľaša si vedome vyberiete fľašu na pitie, ktorá je pôsobivá z hľadiska kvality, funkčnosti a dizajnu. Predstavuje hodnotu kombinovanú s estetikou – perfektný mix pravého a krásneho.

efresh zdravá fľaša

 

Čím je efresh zdravá fľaša výnimočná?

 • štýlové vzory a možnosť vlastného dizajnu
 • recyklované sklo, ktoré tak ľahko nerozbijete
 • dobré tesnenie, vďaka ktorému z nich nepreteká voda
 • bez chuti
 • bez BPA
 • praktický vrchnák s otočením
 • vhodné aj do umývačky riadu
 • vhodné na karbonizáciu (sýtené nápoje)
 • vyrobené v EÚ

 

chcem objednať zdravú fľašu

 

výhody efresh zdravá fľaša

 

DOBRÝ POCIT PRI PITÍ

To je jedným z hlavných benefitov efresh zdravej fľaše. Fľaška vám prirodzene a pohodlne padne do ruky vďaka šikovnému a štíhlemu tvaru. Svojím objemom 0,7 l vám zabezpečí dostatok tekutín a bez najmenších problémov sa zmestí do každého batohu, tašky a nebude zaberať ani veľa miesta na stole. Vďaka ideálnemu otvoru fľaše, 37mm, ju ľahko a rýchlo napustíte vodou a perfektne sa zmestí do vašich úst. 

 

FUNKČNÉ A KRÁSNE

Nápoj sleduje prirodzené potreby. V súlade s tým je fľaša na vodu tvarovaná tak, že leží pohodlne v ruke a môžete sa plne sústrediť na pitie. Šikovný a štíhly, nielen že sa cítite dobre v rukách. Ale s objemom 0,7 l je dosť veľká na to, aby vám dodala dostatok vody. A dostatočne malý na to, aby sa zmestil do každého batohu, tašky alebo na stôl. Otvor fľaše nie je príliš veľký alebo príliš malý. Vďaka priemeru 37 mm je možné nápoje plniť bez toho, aby príliš pili, a samozrejme sa môžu piť. CARRY predstavuje funkčnosť a krásu a dáva vám dobrý pocit pri pití.

efresh zdravá fľaša rozmery

PRÍRODNÉ SKLO

Oceňujeme sklo ako materiál, pretože ho môžeme používať v každodennom živote bez váhania pre seba, naše zdravie a naše životné prostredie:

 • Je hygienické, pretože sa dá zvlášť ľahko čistiť pri nízkych aj vysokých teplotách.
 • Materiál a farby na fľaši sú prírodné, takže v nápoji nie sú žiadne škodlivé látky, a tým pádom ani vo vašom tele.
 • Sklo je recyklovateľné, a preto je veľmi priaznivé pre životné prostredie.
 • Sklo má neutrálnu chuť, čo zaisťuje vyniknutie chuti daného nápoja vo fľaši.  
 • Robustné sklo nápojovej fľaše je odolné voči teplu a vydrží aj teploty až do 70 ° C.
 • Sklo je natoľko univerzálne, že môžete fľašu naplniť aj sýtenými nápojmi. 

 

DOBRE UZAVRETÁ

Efresh zdravá fľaša predstavujú zdravie a udržateľnosť. Preto je uzáver vyrobený z materiálov, ktoré spĺňajú naše požiadavky na kvalitu, t.j. sú dobré pre naše zdravie a chránia naše životné prostredie:

 • Uzáver pozostáva z biologicky odbúrateľných drevných vlákien a polypropylénu (PP), ktorý neobsahuje škodlivé látky, ako BPA a zmäkčovadlá.
 • Silikónový tesniaci disk vo veku zaisťuje, že hladko sedí na fľaši. To udržuje fľašu nepriepustnú, dokonca aj pri nápojoch sýtených oxidom uhličitým.
 • Uzáver je ľahko čistiteľný vďaka odnímateľnej tesniacej podložke je tiež vhodný do umývačky riadu. Preto je obzvlášť ľahké sa o ne starať.
 • Spona je praktická a funkčná. Ľahko sa uchopí a ponúka pohodlné otváranie a zatváranie.
 • Materiál uzáveru je odolný a tiež recyklovateľný. 

 

Pravidelne sa hydratuj, buď zdravý a stále ,,fresh” so svojou fľašou.

 

Naplňte svoju fľašu všade tam, kde je voda z kohútika, zabezpečte si vždy dostatok vody a ušetrite tým veľa odpadu. Naším hlavným posolstvom je udržateľnosť v každodennom živote.

 

Na Slovensku, (alebo v EÚ) jednorazové plastové fľaše ročne vyprodukujú ….. ton odpadu. 

 

Vďaka našim fľašiam vieme pomôcť vytvoriť čistejšie a krajšie prostredie, hoci aj pri jednoduchej činnosti, akou je pitie.

 

Je pre nás dôležité, aby fľaša nebola iba opätovne použiteľnou. S veľkou pozornosťou na detaily a dobrou dávkou zábavy, ponúkame udržateľné a krásne sklenené fľaše na pitie tak, aby jednorazové plastové fľaše boli čo najskôr minulosťou. S efresh fľašou nechceme byť len udržateľní, ale aj nadčasoví, práve vďaka originálnym motívom a dizajnom. 

 

Prispejte pozitívne aj vy svojmu zdraviu a životnému prostrediu hoci aj malým krôčikom – zakúpením si svojej vlastnej efresh zdravej fľaše.

 

zdravá fľaša

 

Individuálna tlač

Vaša individuálne vytlačená fľaša na pitie – udržateľná a krásna

Sklenené fľaše na pitie sú kreatívnym riešením pre každú spoločnosť, aby začlenili zdravie a udržateľnosť do každodennej práce. A čo napríklad, ak všetci zamestnanci alebo zákazníci dostanú každý deň fľašu s pitím a pijú z nej individuálne? Sme si istí, že to umožní, aby vaši zamestnanci pracovali oveľa produktívnejšie a zákazníci sprchujú vašu spoločnosť s otázkami – pretože pitie vlastnej fľaše na vodu uľahčuje, zdravšie, udržateľnejšie a zábavnejšie. Pre spoločnosti, ktoré si cenia kvalitu, zdravie, udržateľnosť a dizajn, ponúkame individuálne potlačené fľaše na pitie z množstva 25 kusov.

 

 • pre vašich zamestnancov
 • pre vašich zákazníkov
 • pre vaše udalosti

efresh zdravá fľaša pre zákazníkov

VAŠE LOGO? VÁŠ SLOGAN? VÁŠ NÁVRH?

 • Individuálna tlač – vysoko kvalitná a viacfarebná
 • Ideálne pre spoločnosti alebo súkromné ​​osoby
 • Minimálny nákup: 25 fliaš

 

Ade krabice a plastové kopy. 

Tlačené sklenené fľaše na pitie sú kreatívnym riešením pre vašu spoločnosť a zahŕňajú zdravie a udržateľnosť do každodennej práce. Napríklad celý tím môže dostať individuálne navrhnutú fľašu s vodou a piť z nej každý deň. Alebo tentoraz váš najlepší zákazník dostane doslova udržateľný darček, ktorý im každý deň pripomína vašu skvelú spoluprácu. Chytrá myseľ potrebuje okrem kávy a čaju tiež dostatok vody. Individuálne potlačená sklenená fľaša je perfektnou pripomienkou na udržanie rovnováhy vody po celý deň. S fľašou na vodu je nielen ľahšie piť vodu, ale je tiež oveľa zábavnejšia. Pre spoločnosti, ktoré si cenia kvalitu, zdravie, udržateľnosť a dizajn, ponúkame individuálnu tlač z 25 kusov, aby vzhľad vašej spoločnosti z A-Z bol správny.

 

PERSONALIZÁCIA

 • Prispôsobiteľné na každú fľašu
 • Mnoho rôznych farieb
 • S logom, vlastným dizajnom, fotografiou alebo menom

 

Ako vyjadrujete svoje uznanie zamestnancom a zákazníkom? Spoločnosti a organizácie môžu u nás nechať fľašu na pitie vytlačiť individuálne pre každého jednotlivého zamestnanca alebo zákazníka. Nielenže vylepšujeme fľaše na pitie s logom, ale tiež môžeme personalizovať každú jednotlivú fľašu. Takto sa vytvára jedinečný produkt. Či už pre 25 osôb alebo 250. U nás je možné každú fľašu voľne tlačiť podľa vlastných predstáv alebo podľa želania zákazníka, napr. fľašu na pitie s logom, menom, textom alebo vlastným dizajnom. Myšlienky implementujeme jednoduchým a kreatívnym spôsobom. Vďaka individuálne potlačenej fľaši na pitie dostanú zamestnanci a zákazníci udržateľný, dlhotrvajúci a krásny produkt, ktorý uhasí smäd po stole aj na cestách.

 

ŠTANDARDNÝ DIZAJN

 • Naše návrhy s vaším menom
 • Perfektný darček
 • Minimálny nákup: 25 fliaš

 

Vytvorte efresh zdravú fľašu jedinečne a vytlačte svoje meno na fľašu s vodou

Ako vyjadrujete svoje uznanie osobitnej osobe? U nás môžete nielen tlačiť fľaše jednotlivo, ale tiež ich personalizovať. Či už pre vašu spoločnosť, vašu organizáciu alebo súkromne. S personalizovanou fľašou na pitie môžete urobiť trvalý dojem. Naše fľaše na pitie nielen vylepšujeme logom, ale aj každú fľašu si môžeme prispôsobiť. Takto sa vytvára jedinečný produkt. Z množstva 25 môžete nechať vytlačiť naše fľaše na pitie – každá jednotlivá fľaša môže byť navrhnutá individuálne, napr. fľašu na pitie s logom, menom alebo textom. Vaše nápady implementujeme jednoduchým a kreatívnym spôsobom. S individuálne vytlačenou fľašou na pitie dostanú vaši zamestnanci, zákazníci a priatelia trvalo udržateľný, dlhotrvajúci a krásny produkt, ktorý uhasí smäd na stole aj na cestách.

 

INDIVIDUALIZUJTE BALENIE

 • Uzavrite štítok svojou značkou
 • Váš marketingový materiál v obale
 • Akékoľvek ďalšie požiadavky sú na požiadanie vítané

 

Sme radi, že vás môžeme odbremeniť od čo najväčšej práce a na požiadanie vám môžeme zaslať individuálne tlačené fľaše na pitie. Ponúkame vám riešenie balenia, ktoré je prispôsobené vašim individuálnym potrebám. To vám šetrí čas a personál.

Vaše sklenené fľaše na pitie sa na požiadanie starostlivo zabalia a doplnia ďalšími marketingovými materiálmi.

4.99

100% ovocná šťava z prvého priameho lisovania z plodov BIO arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa L.)

3.99

Korenie vysokej kvality so špecifickou, jemne korenenou zemitou a nahorklou chuťou. Pokrmom dodáva krásne žltú farbu. Kurkuma pôsobí ako antioxidant a podporuje imunitu.

Superpotraviny

BIO kakao raw 250g

5.49

Kakao obsahuje široké spektrum minerálov (draslík, železo) vitamínov a antioxidantov.

Bio konopné produkty

Bio konopné semienka

9.90

Lúpané konopné semienka, ktoré sa pestujú na rakúskych poliach v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve.

Bio konopné produkty

Bio konopný čaj

4.80

Upokojujúci konopný chutný čaj vyrobený z ručne vyberaných organických konopných listov, bez semien a stoniek.

Bio konopné produkty

Bio konopný olej

15.50

Jemne lisovaný organický konopný olej z konopných semien. Produkt ekologickej kvality z Rakúska.

Bio konopné produkty

Bio konopný proteín natur

11.90

Konopný proteín plný bielkovín má jemnú orechovú chuť. Vysoko kvalitný proteín z organického konope.

Zľava!

Superpotraviny

Chia semienka

13.95 5.95

Chia semienka sú vynikajúcim zdrojom vlákniny, antioxidantov, bielkovín, omega-3 mastných kyselín, vápnika, vitamínov a minerálov. Viažu na seba ľahko vodu, čím tvoria zdravý a ľahko stráviteľný gél. Majú schopnosť znižovať hladinu krvného cukru, skvele zasýtia, podporujú zdravie tráviaceho systému, chudnutie a zlepšujú psychickú koncentráciu.

10.00

Obdarujte svojich blízkych darčekovou kartou Dr.Max, kartou plnou zdravia.

Zľava!

Rýchle chudnutie

eSlim

34.90 19.90

Prírodný doplnok výživy zameraný pre mužov a ženy, ktorý chcú znížiť svoju telesnú hmotnosť a celkovo zlepšiť svoj zdravotný stav znížením hmotnosti.

Zľava!

Rýchle chudnutie

Garsin

20.99 14.49

Komplexný výživový doplnok, ktorý obsahuje aktívne látky na podporu metabolizmu tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.

6.99

Doplnok výživy s obsahom vitamínu A a D. Vitamín A zachováva dobrý zrak a pokožku. Vitamín D udržiava zdravé zuby, kosti a správnu činnosť svalov.