Otázky a odpovede

Máte na mňa nejakú otázku? Možno nájdete odpoveď nižšie. Ak nie, určite mi napíšte.

 

Ako začať?

V prvom rade musíte nájsť odhodlanie v sebe. Byť presvedčený o vašej zmene životného štýlu. Sprvu sa to môže zdať komplikované, spolu to však dáme. Nečakajte, že svoj cieľ dosiahnete za týždeň, ale už v priebehu prvého týždňa uvidíte prvé výsledky.

 

Prečo by som si mal/a vybrať práve teba?

Sama som si prešla premenou životného štýlu. Rozumiem, ako sa cítite a čo budete prežívať. Schudla som 14 kg za pomoci výživového poradcu behom 5 mesiacov a to bez výživových doplnkov. Mojim cieľom nie je hnať vás diétou, ale ukázať vám, že zadaním reálneho cieľu, aby sme zvýšili svoju telesnú kondíciu a upravili trvalo svoj jedálniček a pritom len tak mimochodom zhodili nadbytočné kilogramy a hlavne boli zdraví, sme na najlepšej ceste k úspechu.

 

Ako ťa kontaktovať?

Na mojej stránke nájdete kontaktný formulár ako aj moje telefónne číslo, na ktorom ma môžete zastihnúť.

 

Musíme sa stretnúť osobne?

Nie. Naše konzultácie môžu prebiehať telefonicky alebo cez skype, takže ma môžete kontaktovať z ktoréhokoľvek kúta sveta. Dôležité je, aby ste mali svoju osobnú váhu a meter, respektíve vám môžem poradiť, kde vo svojej blízkosti viete nájsť „inbody“ stroj.

 

Ako prebieha prvý kontakt?

V prvom rade sa potrebujem o vás a vašich stravovacích návykov dozvedieť čo najviac. Pošlem vám emailom formulár s nutričnými údajmi, ktorý mi pošlete späť, tento vyhodnotím a dohodneme si našu prvú konzultáciu.

 

Budem si musieť kúpiť výživové doplnky?

Nie. Pracujem výhradne s vami a vašimi stravovacími návykmi, ktoré spolu upravíme tak, aby vám vyhovovali.

 

Ako dlho budem v programe?

Zo skúseností nadobudnutých za posledné dva roky sa mi osvedčilo, že nám pri ľahšej nadváhe stačil jeden mesiac. Potom už klienti pracovali sami. Dôležité si je ukázať cestu. Ako po nej budete ďalej kráčať, je už na vás.

 

Nebudem už môcť jesť sladké?

Budete 🙂 Existujú rôzne alternatívy, ktorými vieme nahradiť klasické sladkosti z obchodu a to sa spolu naučíme.

 

Budem hladovať?

Nie 🙂 Budete jesť pravidelne a dokonca to, čo vám chutí a možno ešte aj viac ako ste boli doteraz zvyknutý. Naučíme sa správne si zostaviť jedálny lístok a rozložiť si jednotlivé chody počas dňa.

 

Budem musieť cvičiť, resp. si nájsť osobného trénera?

Všeobecne platí, že dostatočný pohyb je rovnako dôležitý ako správny jedálniček Nemusíte sa potiť v posilňovni a nie je to ani cieľ. Pohyb vás ma baviť a pokiaľ k nemu nemáte vzťah, nebude vás k nemu nútiť.