Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 16

4.99

100% ovocná šťava z prvého priameho lisovania z plodov BIO arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa L.)

10.99

Výživový doplnok s vitamínom C, kyselina L - askorbová.

3.19

Korenie vysokej kvality so špecifickou, jemne korenenou zemitou a nahorklou chuťou. Pokrmom dodáva krásne žltú farbu. Kurkuma pôsobí ako antioxidant a podporuje imunitu.

Zľava!

Superpotraviny

Chia semienka

2.95 1.95

Chia semienka sú vynikajúcim zdrojom vlákniny, antioxidantov, bielkovín, omega-3 mastných kyselín, vápnika, vitamínov a minerálov. Viažu na seba ľahko vodu, čím tvoria zdravý a ľahko stráviteľný gél. Majú schopnosť znižovať hladinu krvného cukru, skvele zasýtia, podporujú zdravie tráviaceho systému, chudnutie a zlepšujú psychickú koncentráciu.

10.00

Obdarujte svojich blízkych darčekovou kartou Dr.Max, kartou plnou zdravia.

Výživové doplnky

Dimica Psyllium

5.99

Prírodná rozpustná vláknina: 1x 300gVýživový doplnok dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách.

7.99

Doplnok výživy s obsahom vitamínu A a D. Vitamín A zachováva dobrý zrak a pokožku. Vitamín D udržiava zdravé zuby, kosti a správnu činnosť svalov.

Výživové doplnky

LINEX forte prebiotika

9.99

Výživový doplnok Linex Forte obsahujú živé lyofilizované baktérie mliečneho kvasenia rodu Lactobacillus, rodu Bifidobacterium a prebiotiká ( inulín s oligofruktózou).

Zľava!
3.39 2.99

Galvex Magnéziové tablety - liek vhodný pri nedostatočnom prívode horčíka potravou, sú vhodné v puberte, rekonvalescencii, po operáciách, počas tehotenstva a dojčenia.

Zľava!
9.95 6.95

Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou je orieškové maslo vyrobené z lúpaných mandlí, kokosu a bielej čokolády. Má neodolateľnú chuť, ktorou si vás získa! Navyše, obsahuje vlákninu, bielkoviny a množstvo zdravých tukov. Dodá vám energiu a umožní vám maškrtiť bez výčitiek.

Zľava!

Superpotraviny

Orechy kešu

12.95 9.95

Orechy Kešu natural sú nepražené a nesolené orechy a obsahujú účinné látky, ktoré blahodarne vplývajú na trávenie, imunitu, srdcovocievny systém, a dokonca aj na vlasy a nechty.

Zdravo sladko

Power Cashew 330 g

13.90

Jemné kešu maslo s kokosom v top kvalite. Bez palmového oleja, cukru a konzervantov. Vyrobené na Slovensku.